ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 6945632
*
nr 694 5632
PASTEL
signed, Motiv över Stockholm, 45x39,
Signerad, Motiv över Stockholm, 45x39
Estimate:
500
Sold:
SEK 150
Auction date:
Monday April 25 2011
at 17:08:58
- Bid history
Time
Bidder
Bid
25/4 01:50:03
1
100 kr
25/4 15:26:08
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita motiv över stockholm pastell vattenfärg
-
9083 PASTEL
unidentified artist. Signed, dated -52, portrait. ..//
Auction ends
in a week
27 maj at 19:49
*
PASTEL
nr 694 5632
PASTEL
signed, Motiv över Stockholm, 45x39,
Signerad, Motiv över Stockholm, 45x39
Estimate: | 500 |
---|---|
Sold: | SEK 150 |
Auction date: |
Monday April 25 2011 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
25/4 01:50:03 | 1 | 100 kr |
25/4 15:26:08 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita motiv över stockholm pastell vattenfärg
-
9083 PASTEL
unidentified artist. Signed, dated -52, portrait. ..//
Auction ends
in a week
27 maj at 19:49